ساختن کابین آبشار رنگ مایع

این کابین یکی از انواع کابین های پاشش رنگ است. که برای رنگ آمیزی با رنگ مایع در کابین محفوظ به منظور کاهش انتشار آلودگی می باشد. پاشش رنگ مایع به اطراف و سالن استفاده می شود، که معروف به آبشار رنگ می باشد.

 سلامت پرسنل و داشتن محیط کار سالم و ایمن مطابق با استاندارد های روز دنیا باعث گردید است. استفاده روز افزون این نوع کابین بیشتر از همیشه باشد.

طراحی این کابین به شکلی است که در دیواره رو به روی اپراتور آبشاری ایجاد می شود، که در هنگام پاشش گرده رنگ به دیواره چسبیده و بر روی آب کف وان جمع آوری می شود.

 کابین دارای فن مکنده است جهت ایجاد جریان منفی هوا در داخل کابین که هوای داخل کابین از زیر پرده آب و از میان ریزش آب پرده هوا مکش شده و رنگ از هوا جدا می کند.

 هوای بعد از عبور از زیر پرده آب از کانالی عبور می کند، که دارای نازلهایی می باشد که بر اثر اسپری آب از خروج رنگ از محیط کابین جلو گیری میکند.

بعد از خروج هوا از کانال اسپری به وسیله قطره گیرهای مخصوص قطرهای آب از هوا جدا می شود. کابین ها با توجه به تیراژ ، ابعاد قطعه و همین طور سطح اتوماسیون که دارند،

 در خط رنگ مورد استفاده در ابعاد و اشکال متنوعی ساخته می شوند. این کابین ها را میتوان از ورق های گالوانیزه و یا استیل ساخت..

سازنده کابین آبشار رنگ مایع

ساختار کابین آبشار رنگ مایع

ساختار و شکل کابین ابشار رنگ مایع  یک اتاقک استیل است که در آن آبشارهای رنگ تعبیه شده است. بخاطر دمنده قدرتمند جایگزاری شده در این اتاقک  تخلیه  بوی  رنگ مایع هوای آلوده و آلودگی ها، انجام میشود
دی ترجنتی که در آب رنگ توسط سیستم از هوا جدا شده و در مخزن زیر آبشار ته نشین می شود. در این شیوه، محیط کار برای اپراتور بسیار تمیز شده و آلودگی های زیست محیطی به کمترین میزان خود می رسد و بدینوسیله محیطی ایمن و مناسب برای پرسنل ایجاد می شود.

تمام محصولات پشتکار صنعت دارای خدمات پس از فروش می باشد. صنعتگران می توانند از بعد سفارش و خرید تجهیزات از این خدمات بهره مند شوند. 

پشتکار صنعت سازنده کابین رنگ دستی و انواع کوره های پخت رنگ و همچنین رباط ها پاشش رنگ اتومات  می باشد که می توانید در قسمت محصولات با جزییات آنها آشنا شوید